שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת חרקי עץ

 
 
מה הם חרקי עץ ?
 
חרקי עץ הם מגוון של חרקים אשר יכולים להזיק מאוד לרכוש, למבנים ולרהיטים אשר עשויים מסוגים שונים של עץ. ניתן לזהות חרקי עץ מסוימים לפי קולות כרסום חזקים שהם משמיעים כאשר הם מכרסמים את העץ. ישנם כמה מינים שכיחים שניתן לזהות אותם כחרקי עץ וביניהם: טרמיטים, אבקניות, חיפושיות ויקרוניות.
   
 
  
 
 
הדברת חרקי עץהנזקים של חרקי עץ
חרקי עץ יכולים לגרום לנזקים כבדים לרהיטים אשר עשויים מעץ, לעצים בגינה ולמבנים שונים אשר עשויים מעץ. ניתן לזהות חרקי עץ באמצעות תעלות בעצים שהם יוצרים, לפי נסורת שהם משאירים לאחר הכרסום ולפי מגוון נזקים נוספים שהם גורמים לעצים, למבנים ולרהיטים אשר עשויים מעצים. עם הופעת הסימנים האלו ועם שמיעת קולות כרסום כדאי מאוד להתייעץ עם מדביר מקצועי שיש לו נסיון עשיר בהדברה ובאיוד של חרקי עץ.

 
הדברת חרקי עץ המדביר המהיר
 
דרכי טיפול ומניעה נגד חרקי עץ - הדברת חרקי עץ
כאשר הדברת חרקי עץ מתבצעת בתוך מקום סגור: בתחילת התהליך של הדברת חרקי עץ את הרהיטים שחושדים שיש עליהם חרקי עץ אל תוך מקום סגור, למשל אל תוך חדר סגור. לאחר מכן המדביר מחדיר גז לתוך החלל בו נמצאים הרהיטים. הגז הורג את החרקים וגם את הביצים, הזחלים והגלמים. כדי להשמיד את החרקים כדאי לבצע את התהליך לאורך שבוע ימים. לבסוף מאווררים את רהיטי העץ ולאחר מכן ניתן לשוב ולהשתמש בהם.
חשוב להבהיר שעוד לפני שיטת הדברת חרקי עץ הזו ועוד לפני תהליך של איוד המדביר צריך להעריך את החרק שגרם לנזק, את דרגת הנזק ואת הצורה הנכונה שלפיה כדאי להתמודד עם הבעיה. לא בכל מקרה האיוד או ההדברה יתבצע בתוך בית הלקוח. חשוב לציין כי איוד לא פותרת את הבעיה לזמן ממושך אלא פותרת את הבעיה באופן נקודתי בלבד. זאת אומרת, לעתים מוכרחים לבצע איוד כדי להתמודד עם הבעיה אך יכול להיות שהיא תשוב ותופיע לאחר מספר שנים.
 
 
טיפול בחרקי עץ המדביר המהירטיפול בחרקי עץ המדביר המהיר
 
 
 
הדברת חרקי עץ
הדברה של חרקי עץ לרוב תתבצע באופן מעט אחר והוא תמיד מתבצע בבית הלקוח. לרוב צריך לבצע הדברת חרקי עץ לאורך מספר שנים על מנת להפטר מהמטרד אחת ולתמיד.
  
 
לפרטים נוספים
הדברה לחרקי עץ בטכנולוגיה חדישה
דגם: הדברה לחרקי עץ בטכנולוגיה חדישה
הדברה לחרקי עץ בטכנולוגיה חדישה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
הדברת חרקי עץ בבית ובחוץ
דגם: הדברת חרקי עץ בבית ובחוץ
הדברת חרקי עץ בבית ובחוץ
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
ריסוס והדברה לחרקי עץ
דגם: ריסוס והדברה לחרקי עץ
ריסוס והדברה לחרקי עץ
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55