שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת עכברים

 
ישנם לא מעט מזיקים וחיות שונות אשר פולשים לתוך הבית שלנו, גם אם הם לא הוזמנו. בין רשימת המזיקים ניתן כמובן למנות גם את העכברים. נזקיהם של העכברים הם בראש ובראשונה למזון בו הם נתקלים: עכברים מכרסמים תוצרת חקלאית אם הם נמצאים בשדה ואם הם נמצאים בבית הם מכרסמים כל דבר בו הם נתקלים: אריזות מזון כמו פסטות, עדשים, סוגים שונים של קטניות וכו', לחמים ועוד מגוון מזונות. כמו כן, לא פעם העכברים מכרסמים גם דברים שאינם קשורים למזון כמו מגבות מטבח, סמרטוטים וכל מה שהם נתקלים בו. הסכנה בכרסום המתמיד של העכברים הוא שהם חלילה יכולים לפגוע גם בחוטי חשמל, בצינורות מים, ברהיטים וכאמור, בכל דבר בו הם נתקלים בדרכם לחיפוש מזון. סכנה נוספת של עכברים היא שהם נושאים עליהם מגוון של טפילים ומחלות אשר יכולים לפגוע גם בבני אדם.
 

שלבים בהדברת עכברים:

 
השלב הראשון

השלב הראשון בתהליך ההדברה הוא איתור מקורות העכברים – משימה שהיא לא תמיד פשוטה כל כך. בתוך הבית עכברים מסתתרים במקומות רבים: בסדקים, בחצר, בפחי אשפה וגם במקומות כמו שדות חקלאיים וכדומה. 
עכברים הם חיה זריזה מאוד והם יכולים להעלם ולרוץ בן רגע. כמו כן, לרוב עכברים פעילים בשעות הלילה מה שמקשה עוד יותר על מציאת מקום המסתור שלהם.
 

השלב השני

השלב השני בתהליך הדברת העכברים הוא בחירת שיטת ההדברה. יש כמה שיטות אשר באמצעותן ניתן לבצע הדברת עכברים. חשוב מאוד להתאים את סוג ההדברה למקום המסתור של העכברים ולאופי הבעיה ולצורך כך כדאי להתייעץ עם מדביר מקצועי שיש לו נסיון עשיר בתחום. ששיטה אחת של הדברת עכברים היא לכידתם על ידי שימוש במלכודות. למשל, ישנם משטחים אשר עליהם יש דבק חזק מאוד שמדביק אליהם את העכברים וגורם ללכידתם ולמותם או מלכודות עם פתיונות אשר לוכדות בתוכן את העכברים. שיטה נוספת של הדברת עכברים היא באמצעות ריסוס. כאשר משתמשים בשיטה זו חשוב להקפיד על כך שבעל מקצוע יבצע את הריסוס על מנת לגרום לפגיעה בעכברים וחלילה לא לגרום לפגיעה בבני אדם או בחיות מחמד. שיטה נוספת היא באמצעות פיזור רעלים ליד מקומות המסתור של העכברים. העכברים מכרסמים את הרעלים ובכך גורמים למותם.


 
 
 

 

לפרטים נוספים
מלכודות נגד עכברים
דגם: מלכודות נגד עכברים
מלכודות נגד עכברים
לפרטים נוספים>>
  

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55