שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת קרציות

 
הדברת קרציות נעשות בעיקר בגלל הימצאותם של בעלי חיים,הן לרוב בצבע אפור,והן מוצצות דם,וידועות בכך שהן מעבירות מחלות,אלה הן הקרציות. קרציות הם חרקים נפוצים מאוד בארץ,והן מצויות יותר בבתים עם גינה ובעלי חיים.
 
מי הן הקרציות ?

הקרצייה ידועה שחיה עמידה במיוחד. הסיבה לכך היא בגלל שהיא יכולה להיכנס לתרדמת ארוכה,ואז להתעורר כאשר היא חשה פחמן דו חמצני מנשימתו של בעל חיים,ואז היא נטפלת אליו. קרציות ידועות ביכולתן להעביר מחלות,שבעלי חיים ובני אדם נדבקים מהם,כמו קדחת הבהרות וקדחת המערות,(יש אפילו זמר מפורסם שנפטר כתוצאה ממגע עם קרציות).  
 
 
איך ניתן להימנע מקרציות עוד לפני הופעתן ?

קודם כל,ניתן למנוע הכנסת קרציות לביתנו על ידי כך שנמנע מבעלי חיים נגועים ולא רצויים להיכנס לגינה שלנו. קרציות עוברות בקלות בין בעלי חיים. ניקיון כללי של חצר הבית יכולה גם כן להועיל,על ידי כך שהיא תמנע הגעתם של מכרסמים לא רצויים אשר עשויים לשאת עליהם קרציות. דרך נוספת ומאוד יעילה,היא רכישה קולר מיוחד נגד קרציות מהווטרינר. ישנם מקרים שבהם אנחנו לא מודעים לכך שלבעל החיים שלנו יש קרציות,ולכן מומלץ לספר אותו במהלך חודשי הקיץ, כל אלו ימנעו ממכם את החשיפה  והצורך בהדברת קרציות. 

אילו שיטות יש להדברת קרציות ?

ברגע שגיליתם סימנים להימצאותן של קרציות,יש לפעול מהר ככל האפשר,ולהדביר את האזור. כמו שהזכרנו קודם לכן,קרציות יכולות להיות מאוד מסוכנות,ועמידות מאוד. הדברתן של קרציות תעשה על ידי בעל מקצוע בלבד,ועל ידי שימוש בחומרים מיוחדים להדברת קרציות. חומרי ה
הדברה להדברת קרציות,חייבים להיות חזקים במיוחד,ולכן יש לבדוק היטב שהחומר הוא מתאים. טיפול ראשוני מתבצע על ידי חומרים שנקראים פירתרואידים. לרוב,הדברת קרציות בעזרת ריסוס יכולה להיות פחות אפקטיבית,ולכן כדאי להשתמש באבקה. אבקה היא פתרון טוב מאוד בייחוד במקומות וחריצים קטנים. לאחר פיזור האבקה,יש להרחיק ילדים קטנים ובעלי חיים מהאזור. לאחר הדברת קרציות יש לבדוק שוב ושוב אם יש בכל זאת הימצאותן של קרציות,על ידי בדיקה שגרתית של בעל החיים שלנו,מיטתו ואזורים בהם הוא אוכל או רובץ.כמו כן,מומלץ לכבס כל מה שבעל החיים נגע בו בטמפרטורה גבוהה.יש לשים לב להמצאות קרציות בדשא,במשקופים,חריצים,דלתות ושטיחים.


 

לפרטים נוספים
הדברת קרציות מקצועית
דגם: הדברת קרציות מקצועית
הדברת קרציות מקצועית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
הדברת קרציות מהירה בטכנולוגיה מתקדמת
דגם: הדברת קרציות מהירה בטכנולוגיה מתקדמת
הדברת קרציות מהירה בטכנולוגיה מתקדמת
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
ריסוס לבעיית הקרציות
דגם: ריסוס לבעיית הקרציות
ריסוס לבעיית הקרציות
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55