שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 
הדברת צרעות
   

דבורים וצרעות עלולות להפתיע אתכם בגינה, בבית הפרטי ובבית העסק.

לפני שתתייאשו סופית מזמזומי הדבורים והצרעות, פנו למדביר המהיר - המקצוען בהדברה חזקה!


מידע אודות הדברת צרעות

בארץ ישנם שני סוגים נפוצים למדי של צרעות: הסוג הגרמני שהוא לרוב קטן יחסית ודומה יותר לדבורה והסוג המזרחי שהוא גדול יחסית. כמו הדבורים גם הצרעות הן חיות חברתיות אשר חייהן סובבות סביב מלכה. בדרך כלל הן מקימות את הקינים שלהן בחודשי האביב ובפרט בחודשים מרץ-אפריל. לכן, יש להיות רגישים במיוחד להופעת קינים חדשים באזור החודשים האלו.

מהן הסכנות בקיום של צרעות ליד הבית?
כמו הדבורים גם הצרעות עוקצות במקרים בהן חשות שהן נמצאות תחת איום או בסכנה. לכן, כדאי מאוד  לא לנסות ולפגוע בצרעות לבד אלא להסתמך אך ורק על בעל מקצוע מנוסה. כמו כן, הצרעות יכולות לתקוף גם במקרים בהן הן חשות שהמלכה שלהן נמצאת בסכנה – והן לא יהססו להגן עליה. כאשר מנסים להדביר צרעות לבד הדבר כרוך בסיכון משמעותי ולכן, כאמור, 

עדיף ומולץ בחום להזמין בעל מקצוע שיש לו גם שיטות יעילות להדברה וגם יודע להגן על עצמו בעזרת ציוד מיוחד. לרוב עקיצת הצרעה היא כואבת אך אינה מאוד מסוכנת. העקיצה הופכת למסוכנת במיוחד כאשר מתגלה אלרגיה לעקיצתה. במקרים בהם כמה צרעות או נחיל שלם של צרעות עוקצות יחד הסכנה הופכת להיות מוחשית הרבה יותר.

מהן השיטות להדברת צרעות?

הדבר הראשון שיש לעשות הוא לאתר היכן נמצא בדיוק קן הצרעות. לאחר מכן יש כמה שיטות שונות אשר כולן נחשבות ליעילות ויכולות להדביר את האיום. השיטה הראשונה להדברת צרעות היא באמצעות פתיונות. לרוב מניחים פתיון רעיל – לא פעם בשר מורעל ליד קן הצרעות. הצרעות לאחר מכן מכניסות את הבשר אל תוך הקן שם הן נותנות אותו למלכה. באמצעות שיטה זו ניתן לחסל קן צרעות שלם. שיטה נוספת להדברה של צרעות היא באמצעות שימוש בגז רעיל. בשיטה זו מכניסים את הגז דרך הפתחים של הקן ובכך מצליחים להשמיד את הצרעות. שיטה שלישית להדברת צרעות היא באמצעות חומרים דבירים: למעשה, בשיטה זו מרססים את קן הצרעות בחומרים דביקים. לאחר מכן כנפי הצרעות אשר יוצאות מהקן נדבקות אליו וכך ניתן לגרום להכחדתו של כל הקן.


 

לפרטים נוספים
צרעות בעץ החצר
דגם: צרעות בעץ החצר
צרעות בעץ החצר
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
צרעות עלולות להיות מסוכנות
דגם: צרעות עלולות להיות מסוכנות
צרעות עלולות להיות מסוכנות
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
הדברת צרעות וחרקים נוספים
דגם: הדברת צרעות וחרקים נוספים
הדברת צרעות וחרקים נוספים
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55