שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת זבובים

בארץ ישנם כמה מינים שונים של זבובים וביניהם זבוב הבית, זבוב פירות, זבוב הים התיכון וכן הלאה. מרבית הזבובים אשר כנגדם מתבצעת ההדברה הינם זבובי בית אשר כשמם לרוב נמצאים ליד סביבת בני אדם. חשוב לבצע הדברת זבובים משום שהם יכולים להעביר מחלות וזיהומים שונים אשר יכולים לפגוע בבני אדם. לרוב זבובי בית נוהגים לשהות ליד אשפה, במיוחד שאריות מזון – אשפה אורגנית, שמייצרים בני האדם. תוחלת החיים שלהם נעה לרוב בין שבוע לשבועיים. הדברת זבובים אשר מתבצעת על ידי חברות הדברה מקצועיות ועל ידי מדבירים מנוסים היא ללא ספק השיטה הטובה ביותר אשר מאפשרת להפטר אחת ולתמיד מנזקיהם של הזבובים. במהלך חייה נקבת זבוב יכולה להטיל בין אלף לאלף חמש מאות ביצים ולכן אם יש באזורכם זבובים דעו לכם כי הבעיה יכולה להחמיר ולהתגבר עוד יותר בשל קצב הגידול האדיר של אוכלוסיית הזבובים.

כיצד מתבצעת הדברת זבובים?
ישנם כמה שיטות שונות של הדברת זבובים. אחד הדברים אשר משפיעים על ההחלטה באיזו סוג של הדברה להשתמש על מנת להתגבר על נגע הזבובים הוא המקום בו מתבצעת הדברה: זאת אומרת, יש חשיבות לכך האם ההדברה מתבצעת בתוך הבית והאם היא מתבצעת בסביב חקלאית, למשל. שיטה אחת של הדברת זבובים מתבצעת באמצעות לוחות דבק. בשיטה זו הזבובים נמשכים אל הלוחות אשר מהם הם לא יכולים להחלץ ובכך גורמים למותם. השיטה הזו אינה גורמת לריח חריף כמו שיטות הדברה אחרות ולכן לא פעם היא מועדפת על ידי אנשים רבים. שיטה נוספת של הדברת זבובים היא באמצעות מלכודות שונות אשר מפתות את הזבובים בעזרת ריחות וגם מלכודות אלו גורמות למותם ולהכחדתם של הזבובים. שיטה שלישית אשר בה משתמשות חברות הדברה מקצועיות כדי להדביר זבובים היא באמצעות ריסוס בעזרת חומרים כימיים.
 
בשיטה זו מבצעים הדברה של הרימות עוד לפני שהן נהפכות לזבובים ובכך דואגים לכך לטפל בבעיה עוד לפני שהיא מתפתחת ומונעים התפתחות של "דור ההמשך" של הזבובים. שיטה נוספת של הדברת זבובים מתבצעת בעזרת מלכודות קונוס – מעין מלכודות המושכות את הזבובים ולאחר שהם נכנסים בקלות הם אינם יכולים לצאת מתוכן.
 
 


 

לפרטים נוספים
זבובים במטבח-מטרד לא קטן
דגם: זבובים במטבח-מטרד לא קטן
זבובים במטבח-מטרד לא קטן
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
זבובים בכל הבית
דגם: זבובים בכל הבית
זבובים בכל הבית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
זבובים באים מבחוץ
דגם: זבובים באים מבחוץ
זבובים באים מבחוץ
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55