שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת טרמיטים

טרמיטים הם טפילי עץ שניזונים רק ממוצרי עץ – מיטות עץ, ריהוט הסלון, חדר השינה – כל אלו ועוד יכולים להיות המזון העתידי של הטרמיטים המסתובבים בקרבת ביתכם.

אל תתנו לטרמיטים לאכול ולנצח - חברת המדביר יעילה בפתרונות הדברת טרמיטים! 
 

הדברת טרמיטים מקצועית

 
הדברת טרמיטים מתבצעת במספר שלבים:
 
  • קידוחים
  • הזרקת חומר
  • איטום החורים. 
  • בהדברת טרמיטים ניתנת אחריות ל- 3  שנים      

                

בארץ ישנם עשרה מינים של טרמיטים ששמונה מתוכם הם מינים של טרמיטים על קרקע. עיקר הנזקים לעצים בארץ נגרמים על ידי טרמיטים על קרקע. הטרמיטים ניזונים מעץ וממגוון גדול של מוצרים אשר עשויים מעץ. הטרמיטים נחשבים לחרק חברתי וחיים במעין מבנה חברתי בדומה לדבורים ולנמלים. קנים מסוימים של טרמיטים יכולים לגרום לנזק גדול מאוד ואף לכלול כמה מיליונים של טרמיטים. הטרמיטים יכולים לגרום נזק למסגרות מעץ, לרהיטים, לקרטונים ולעוד מגוון מוצרים אשר עשויים מנייר ומעץ

הדברת טרמיטים
 
הדברת טרמיטים

על מנת למנוע הופעה של טרמיטים ועל מנת למנוע מראש נזקים אשר עלולים להיגרם על ידי טרמיטים יש כמה פעולות חשובות שכדאי לעשות. פעולה ראשונה היא פיזור חצץ מסביב לבית. פעולת מניעה נוספת היא מניעת קבורה של פסולת עץ או הנחה של פסולת עץ בגינה. במקרים בהם ישנה פסולת עץ כדאי להפטר ממנה במהירות. פעולת מניעה נוספת היא מניעת חסימה של פתחי אוורור בבית על ידי צמחייה. חשוב להשאיר את פתחי האוורור פתוחים. כמו כן, חשוב לאוורר היטב מקומות בבית בהם יש סדקים. פעולת מניעה נוספת כוללת מניעת הצטברות של לחות או מים ביסודות הבניין או סמוך להם.

 כיצד למנוע הופעה של טרמיטים עוד בתהליך הבנייה?

 לפני בנייה של בית ניתן למנוע הופעת טרמיטים על ידי הדברת טרמיטים סביב יסודות הבית, שיטה זו היא יעילה מאוד. כמו כן, לפני תהליך הבנייה כדאי לבצע ריסוס יסודי מאוד של השטח. פעולות נוספות שאפשר לעשות כוללות גם הרחקת צמחייה מהבית ושימוש רק בעץ שעבר טיפול מקדים למניעת הופעה של טרמיטים.

 כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים?

ישנן כמה שיטות בהן משתמשות חברות רבות בשיטות הדברת טרמיטים מקצועיות כדי להדביר . שיטה ראשונה של הדברת טרמיטים היא הזרקת חומרי הדברה מקצועיים אל תוך הקרקע, בה כאמור לעיל חיים הטרמיטים ובכך לבצע הדברת טרמיטים. שיטת הדברת טרמיטים נוספת היא מריחה של חומרי הדברה או ריסוס של חומרי הדברה על עצים שיש עליהם טרמיטים. כמו כן, אם יש עץ שיש עליו כמות גדולה של טרמיטים ניתן גם להזריק ממש את חומרי ההדברה אל תוך העץ זאת גם שיטה של הדברת טרמיטים.

 המדביר המהיר - הדברת טרמיטים מקצועית

 

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55