שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת מזיקים

מזיקים כשמם כן הם – גורמים לנו נזקים בלתי הפיכים ברכוש הפרטי, בבית ובגינה.

אל תתנו למזיקים לנצח - המדביר המהיר מומחים בהדברת מזיקים למגזר הפרטי והציבורי.


הדברת מזיקים הוא שם כולל לכל היצורים הקטנים והמעצבנים שגורמים לנו לעלות על שולחנות ולטפס על קירות. הם נמצאים בכל מקום והם מסוגלים לעבור דרך פתחים צרים שלא ידענו שקיימים בכלל.
 
 
 אז מיהם אותם מזיקים שצריך לעשות בשבילם הדברת מזיקים ?
 
מזיקים הם רשימה ארוכה של יצורים,המגיחים מכל מיני מקומות וגורמים לחרדה ולהרס. הרשימה כוללת יונקים,עופות וחרקים למיניהם. ברשימת היונקים ניתן למצוא את העכברים והעכברושים. בין העופות ניתן למצוא את היונים ובחרקים ניתן למצוא (זה הולך להיות ארוך): דבורים,זבובים,נמלים,תיקנים,יתושים,צרעות ועוד. ישנם כמובן את הנחשים,ואת הפטריות והיצורים המקרוסקופיים. רוב רובה של הדברה מזיקים מיועדת להדברה מפני חרקים.
 
 הדברת מזיקים

 למה חשוב לערוך הדברת מזיקים ?

מזיקים ידועים כמי שמפחיד בני אדם משחר ההיסטוריה. עוד בימי קדם האדם פחד מהתיקנים ומשאר החרקים,כיוון שהם נמנים עם היצורים הותיקים ביותר על פני כדור הארץ. אי אפשר לדעת בוודאות שבאמת מסיבה זאת נובע הפחד שלנו מהם,אך אפשר לומר בוודאות שידוע שמזיקים הם האחראים העיקריים להעברת מחלות בין בעלי חיים ובין בני אדם ולכן חשוב לעשות הדברת מזיקים. מזיקים מסוימים יכולים להיות גם מפגע בהקשר של הרס ולכלוך. לדוגמא נמלים יכולות להרוס לנו מזון,ויונים,בעזרת הלשלשת שלהן,מסוגלות ליצור כמויות לכלוך שלאחר מכן קשה להסירו. יתושים לדוגמא,הם דוגמא למזיק שידוע בכך שהוא גם יכול להעביר מחלות וקדחת למיניה,כמו שכבר קרה בעבר,וחוץ מזה שהוא גורם לגירודים והרגשה לא נעימה בעור.

אז אילו שיטות קיימות כשמדובר על הדברת מזיקים ?


ובכן,תלוי מאוד בסוג המזיק עליו מדובר. במקרה של יונים,ישנם שיטות רבות,כמו התקנת דוקרני נירוסטה,כדי שהן לא יוכלו לנחות,או להתקין חוטי רטט. במקרים של נמלים,ישנם פיתיונות מיוחדים,שאותם מניחים ליד קני הנמלים,ובכך הן עצמן גורמות להרעלה של כל הקן. במקרה של תיקנים (ג'וקים) ניתן לרסס בעזרת חומרים שהם אמנם ידידותיים לסביבה,אך יש להרחיק חיות מחמד וילדים קטנים מהאזורים המרוססים. כדי שהריסוס יעשה בצורה המקצועית ביותר,וגם בגלל סכנות מסוימות הקיימות בריסוס, מומלץ שאיש מקצוע מוסמך ירסס את הבית. הדברת מזיקים לא מקצועית על ידי חובבנים יכולה לגרום למקרים של עיוורון במידה והריסוס מגיע לעיניים. כדי לבצע
הדברת מזיקים נגד מכרסמים,חשוב מאוד להשתמש בחומרי הדברה שונים לכל מכרסם.

                                                                  הדברת מזיקים מקצועית

 

לפרטים נוספים
פתרון מהיר לבעיית המזיקים
דגם: פתרון מהיר לבעיית המזיקים
פתרון מהיר לבעיית המזיקים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
הדברת מזיקים ידידותית לסביבה
דגם: הדברת מזיקים ידידותית לסביבה
הדברת מזיקים ידידותית לסביבה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
הדברת מזיקים מקצועית
דגם: הדברת מזיקים מקצועית
הדברת מזיקים מקצועית
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55