שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

 

הדברה אקולוגית

 
המודעות לשמירה על איכות הסביבה גוברת והולכת בשנים האחרונות וניתן לראות זאת בכל תחום כמעט. על כן, גם כאשר מדברים על תהליך של הדברה נגד מזיקים בבית או בחוץ, ניתן לראות מעבר לתהליך "ירוק" הנחשב ידידותי לאיכות הסביבה. אם בעבר, על מנת להדביר את הבית, היינו צריכים לתכנן זאת מראש בכדי לצאת מהבית למשך מספר שעות ואף מספר ימים בעקבות שימוש בחומרים כימיים רעילים ומזיקים לאדם, כיום משתמשים בתהליך של הדברה אקולוגית שמתחשבת באיכות הסביבה ומבטיחה תוצאות טובות ללא שימוש ברעלים ועל כן, כבר אין צורך לעזוב את הבית כלל למשך התהליך.

הדברה אקולוגית היא למעשה הדברה ירוקה שאינה עושה שימוש בחומרים כימיים לצורך הדברת המזיקים, אלא עושה שימוש בטכניקות ובטכנולוגיות מתקדמות שונות כמו למשל ההדברה האלקטרונית שהיא פיתוח טכנולוגי מיוחד בו משמיעים בשטח הנידון להדברה, קול בתדר גבוה באמצעות רמקולים אשר מפריעה למכרסמים וגורמת להם לנטוש את השטח. שיטה נוספת של הדברה אקולוגית הינה שימוש בחומרי הדברה טבעיים בעלי רמת רעילות נמוכה. יתר על כן, שיטה מעניינת שפותחה היא על ידי שימוש בחומרים מהטבע שנוגדים את הגורמים שאתם מעוניינים לחסל כמו לדוגמה חרק טורף שניזון מכנימות ומושם בשטח על מנת לחסל את הכנימות מהצמחייה.

הדברה אקולוגית

אם כן, בהשוואה לטכניקות הדברה אחרות שהיו מקובלות יותר בעבר, הדברה אקולוגית לא מכניסה חומרים רעילים לבית, לחצר הבית או לשטח החלקאי והתחום הזה רק מתפתח ומשתכלל ככל שעובר הזמן. חשוב להבין כי למרות שאותה הדברה אקולוגית מציעה אכן אלטרנטיבה ירוקה וטובה לסביבה, יש גם חסרונות בכל שיטה ושיטה וכדאי להכיר בהם לפני השימוש.

בנוסף לכך, כאשר אתם מזמינים את חברת ההדברה בעודכם קובעים הדברה אקולוגית, קודם כל חשוב לוודא כי לחברה יש היתר ורשיונות לעסוק בתחום, מטעם משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה וכן שהחומרים שבהם היא משתמשת אכן אקולוגיים וניתנים לשימוש רק של חברות הדברה מקצועיות.

אם אתם מחפשים להפטר ממזיקים ובעת ובעונה אחת גם לשמור על איכות הסביבה, קבעו היום עם חברת הדברה אקולוגית שתסייע לכם להשיג את שתי המטרות הללו בבטחה ובהצלחה.

 
 
  


 

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55