שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת פרעושים

חיות המחמד החמודות שלנו,בדרך כלל מביאות איתם חיות פחות חמודות ומאוד לא ידידותיות,הפרעושים. פרעושים הם לא סתם עניין של אי נוחות,הם מוצצי דם והם יכולים להיות מסוכנים הן לבני אדם והן לחיות. המצאות פרעושים מחייבת הדברת פרעושים על ידי מדביר מקצועי.

הדברת פרעושים - מידע והדרכה

מול מי אנחנו מתמודדים ? - רקע כללי על פרעושים

פרעושים הם חרקים מוצצי דם המתפתחים בתנאי חום של 27 מעלות והם נספחות לבעלי החיים שלנו כאשר אנחנו חוזרים איתם מטיול. יש למעלה מ-2000 זנים של פרעושים,והם ניזונים מהפונדקאים עליהם הם חיים-חולדות,כלבים וחתולים. לרוב, לפרעושים אין העדפה לפונדקאי כזה או אחר הם יכולים להימצא על כל בעל חיים. כיוון שפרעושים הם מוצצי דם הם ידועים כמי שאחראי להעביר סוגים שונים של מחלות. הפרעושים גדלים על הקרקע ושהם מגיעים לגיל בגרות, הם מתחילים לחיות על פונדקאי.

 
מה נדרש מאיתנו לעשות לפני הדברת פרעושים ?

 
פרעושים היא חרק שממש לא קל להדביר, ויש לבצע כמה הכנות מקדימות:
  • שאיבה של ספות, מזרונים, שטיחים ומיטות או כל מקום אחר שחיות המחמד רובצות בו או משחקות בו.
  • טיפול בחיית המחמד באמצעות אמפולות מיוחדות שניתן לקנות מהווטרינר,שופכים את האמפולה על העורף של בעל החיים,בסמוך לקולר וזה אמור לעזור.
  • ישנם חומרי הדברה מסוימים שדורשים כיסוי מלא של כל הרהיטים באזור בו מתבצעת הדברת פרעושים, אם מדובר בריסוס ביולוגי אז אין צורך.
 
איך מתבצעת הדברת פרעושים ומה היא כוללת ?

הדברת פרעושים כוללת ריסוס כללי של כל הבית והגינה. הריסוס חייב להתבצע בצורה היסודית ביותר. הביצים של הפרעוש חסינות לגמרי להדברה, לכן תכינו את עצמכם מראש שתדרשו לבצע ריסוס נוסף כמה ימים לאחר מכן. בדרך כלל הדברת פרעושים שנייה כבר אמורה לפטור אתכם מהפרעושים. החומר האפקטיבי ביותר להדברת פרעושים הוא זרחן,שהוא חומר שנחשב מסוכן,ולכן יש לבחור בקפידה את החומר בו משתמשים כדי להדביר פרעושים. כיום הזרחן נאסר לשימוש בבתים פרטיים וגינות.

לסיכום,

כמו שכבר הבנתם, הדרך הכי טובה להימנע ממפגש בלתי רצוי עם פרעושים, הוא בעצם טיפול קפדני של חיות המחמד שלנו. קחו את חיית המחמד שברשותכם לבדיקה תקופתית אצל וטרינר, בייחוד בימי הקיץ החמים, שבהם פרעושים מתפתחים.כדי שתוכלו לשים לב אם בכל זאת יש פרעושים אצל בעל החיים שלכם מבלי לרוץ לווטרינר כל כמה זמן,הוא פשוט לקצר להם את השיער בקיץ,גם ככה חם להם. הדברת פרעושים של המדביר המהיר - הדברה מקצועית חסרת פשרות.
 ביצוע הדברת פרעושים
 הדברת פרעושים מקצועית


 

לפרטים נוספים
הדברת פרעושים לסביבה נקיה יותר
דגם: הדברת פרעושים לסביבה נקיה יותר
הדברת פרעושים לסביבה נקיה יותר
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
פרעושים הם תופעה לא נעימה
דגם: פרעושים הם תופעה לא נעימה
פרעושים הם תופעה לא נעימה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
ריסוס נגד פרעושים תוך שמירה על הסביבה
דגם: ריסוס נגד פרעושים תוך שמירה על הסביבה
ריסוס נגד פרעושים תוך שמירה על הסביבה
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55