שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת מעופפים

 
היתושים אוכלים אתכם בלילה ? העש נוגס לכם בבגדים ? הדבורים והצרעות חגים לכם מעל הראש כשאתם מנסים לשבת בגינה? ניסתם את כל המלכודות האפשריות ולא עזר? אז כנראה שאתם צריכים לעשות הדברת מעופפים.
 
 
אז מי הם אותם מעופפים שצריכים הדברת מעופפים ?
 
סביר להניח שאת כולם את מכירים,אבל נמנה אותם בכל זאת.
הרשימה המפוקפקת הזאת כוללת בתוכה:יתושים,זבובים,צרעות,דבורים,עש,"הליקופטרים",ברחשים ועוד.
יש האומרים שכל אלה הם היצורים הכי מרגיזים שיש,הם מסוגלים לחדור לביתנו דרך פתחים קטנים,כמו חלון פתוח למחצה,
דלת ששכחנו לסגור ועוד. ולכן חשוב מאוד לעשות הדברת מעופפים כי אחרת זה לא יגמר בחיים.
 
 
 
מתי הם מופיעים ?
 
בעיקרון הם יכולים להופיע כל הזמן, זאת הסיבה בעצם להדברת מעופפים, אם זה לא היה כל הזמן ריסוס מידיי פעם היה עוזר, אין ספק שהתקופה ההכרחית ביותר להדברת מעופפים הוא בעונת הקיץ. הדברת מעופפים בעונת הקיץ. היא משום שלפעמים נדמה שלכל שעה של היום יש את המעופפים שלה,לדוגמא בשעות היום הנפוצים ביותר הם הזבובים,ואז בשעות הדמדומים הם "מחליפים משמרת" עם היתושים שנכנסים לפעולה בלילה,חגים לנו מעל הראש עם ה"בזז" המעצבן,ולאחר מכן כשאנחנו ישנים,הם עוקצים אותנו.האמת היא,שהמעופפים יכולים להופיע בכל השעות של היום,ללא קשר ליום ולילה,זה תלוי מאוד באזור בו אנחנו נמצאים.  
 
 
אז מה אפשר לעשות ?

הדברת מעופפים
אז קודם כל נאמר,שלכל מעופף יש את ההדברה שלו. הדברת תיקנים לדוגמא,ממש לא מתאימה להדברת יתושים. הדברת מעופפים חייבת להיות מותאם ספציפית לאותו מעופף,אחרת הטיפול לא יהיה יעיל. על מנת להימנע מהופעת יתושים- קודם כל יש לנקז בורות מים מיותרים,לחסום מאגרי מים עומדים, ולנקות את הצמחייה באזור. לרוב את פעולות אלה אמורה לבצע העירייה הוא המועצה המקומית. אם היתושים כבר הופיעו,ניתן לבצע הדברה כימית על ידי מדביר מקצועי,או לבצע הדברה ביולוגית,שהיא בטוחה לגמרי לבני אדם ובע"ח. על מנת למנוע הופעת עש-קודם כל,ניתן לקנות בסופר מוצרי הרחקת עש,ולהפעילם לפי ההוראות הרשומות על האריזה. יש להכניס רק בגדים נקיים שעברו כביסה לארון,ולבדוק שהארון נקי מאבק. לפני שבוחרים את המדביר,חשוב לבדוק שיש לו רישיון,ושהחומרים בהם הוא משתמש מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.
 
 הדברה ירוקה-יש דבר כזה

כיום ישנם חומרי הדברה המופקים מהחי,לדוגמא מצמחים מסוימים. הם לגמרי בטיחותיים,והם ללא ריח חריף. חומרים אלה יכולים לבוא בדמות תרסיס או אבקה. ישנם סוגים שונים של הדברה ירוקה,הידידותית ביותר לסביבה היא ההדברה האלקטרונית,שבא המדביר משתמש במכשירים אלקטרונים זעירים המותאמים לסוגים שונים של מזיקים הדברת מעופפים שונים. מכשירים אלה בדרך כלל פועלים על גלי קול בתדרים גבוהים שמרחיקים את המעופפים.

 


 

לפרטים נוספים
הדברת מעופפים טיפול ומניעה
דגם: הדברת מעופפים טיפול ומניעה
הדברת מעופפים טיפול ומניעה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
הדברת מעופפים בטכנולוגיה ייחודית
דגם: הדברת מעופפים בטכנולוגיה ייחודית
הדברת מעופפים בטכנולוגיה ייחודית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
הדברת מעופפים וחרקים
דגם: הדברת מעופפים וחרקים
הדברת מעופפים וחרקים
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55