המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הרחקת יונים ירוקה

כאשר מבצעים הרחקת יונים, אין צורך להזמין הדברה בה נעשה שימוש בחומרים כימיים מסוכנים. חומרים אלו עשויים להרחיק אתכם מהגגון עד אשר תפוג השפעתם, תופעה שתגרע לכם זמן שיכל להיות מנוצל לעבודה במרפסת. כיום ניתן להמשיך לעבוד עם עזיבת המדבירים ללא כל חשש מעצמת חומרי ההדברה. הסיבה היא שהפגיעה באדם אינה כימית, ולמעשה כלל אינה קיימת. במסגרת הרחקה ירוקה, היחידות שנפגעות הן היונים בעצמן, ועל כן הן לא יחזרו לקונן בגגון שלכם.
 
שיטות הרחקת יונים ירוקה
 
קיימות שתי שיטות עיקריות לבצע הרחקת יונים ירוקה הלכה למעשה. הראשונה כוללת שימוש ברשתות מניעה. אלו רשתות אשר מונעות מהיונים לממש את מטרתן: לבנות קן במקום אליו הן הגיעו. הרשתות יוצבו בכל האזורים בהם הניסיון הוכיח כי היונים מקננות: חלקים חיצוניים של מזגנים, וגגוני כביסה. הרשת שתוצב שם תשים, למעשה, מחסום ליונים שיגיעו לאזור, והן לא יצליחו פיזית לבנות קן. לכן הן יסתלקו מן המקום. השיטה השנייה היא שימוש בדוקרנים. ידוע לנו כי צרכנים רבים חוששים מהאכזריות שבכלי זה, ומכך שהיונים יידקרו. בפועל זה פשוט לא נכון. היונים יבנו את הקן כרגיל כאשר מדי פעם הדוקרנים יסבו להם הפרעות קלות, אך לא כאלו שגורמות לפציעה קשה. כאשר הן יבחינו שתדירות ההפרעות גדולה, הן יסתלקו מהאזור שלכם.
 
 
 
הרחקת יונים ירוקה
 
 
 
מדוע מומלצת שיטת ההדברה הירוקה ?
 
השיטה מומלצת משום שבדרך זו גם תרחיקו את היונים, וגם לא תחושו בנקיפות מצפון לגבי גרימת נזק פיזי או הריגה שלהן, חלילה. יצוין כי על אף שהיונה אינה חיית טרף ואינה גורמת לנזק ישיר כמו מכרסמים מזהמים, הנזק העקיף שהיא גורמת אינו פחות גרוע, ולעתים אף עצמתי יותר. זה מתבטא בכך שהצרכים שלה, המכונים בשפה במקצועית לשלשת - מהווים חומר מזהם העלול לגרום למחלות קשות לבני האדם. מסיבה זו – בעיקר – חשוב לבצע הרחקת יונים, ולהימנע ממגע עם החומר המסוכן, אשר הסב לא מעט נזקים לדיירים רבים לאחר שטיפלו בכביסה שהייתה תלויה על הגגונים שלהם.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55