שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית היא למעשה ה"תשובה הירוקה" לכל ההדברה הכימית או הביולוגית שהייתה נפוצה ומקובלת בעבר. כיום ישנה חשיבות גבוהה לשמירה על איכות הסביבה בכל תחומי החיים, ולכן מדענים ומפתחים התאמצו על מנת למצוא פתרון אורגני ואקולוגי גם לנושא הדברת המזיקים. הדברה אורגנית עושה שימוש בחומרים ותכשירים טבעיים מן הצומח, אשר להם רמת רעילות נמוכה מאד ואף ללא רעילות כלל.

הדברה אורגנית - מספר שיטות

 
ניתן למצוא כיום מספר שיטות מתוחכמות של הדברה אורגנית, שרק תתפתחנה ותתקדמנה עם השנים.
שיטה אחת והפשוטה מכולם היא הצבת מלכודות כנגד מזיקים שונים. כיום ישנן מלכודות נגד חרקים ונגד מכרסמים שונים. שיטה נוספת של הדברה אורגנית היא על ידי פיזור של אבקות או תכשירים מיוחדים המבוססים על חומרים צמחיים אשר קוטלים את המזיקים וזאת בלי שימוש, כאמור, בחומרים רעילים ומזיקים לסביבה.

הדברה אורגנית, מעבר כמובן להיותה שומרת על איכות הסביבה, מציבה גם יתרונות נוספים ורבים אחרים ולכן יותר ויותר ישראלים מעדיפים לעבור כיום להדברה מסוג זה. ראשית כל, מאחר ולא מדובר בחומרים הרעילים לאדם או לחיות המחמד, אין צורך לעזוב את המקום או את הבית כאשר מבצעים הדברה אורגנית, זאת בהשוואה להדברות הכימיות, שהיו מצריכות מהאדם לצאת מהשטח למשך מספר שעות ואף ימים.
 
 
הדברה אורגנית
 

יתרון נוסף הוא שאותה הדברה אורגנית למעשה נותנת פתרון למלחמה נגד כל סוגי המזיקים ועל ידי שימוש באמצעים ובשיטות טכנולוגיות ומתקדמות. כך למשל, אם המלכודות לא מספיקות כדי להלחם בתופעת המכרסמים בבית, תמיד יהיה פתרון נוסף שאפשר להשתמש בו לצורך כך.

כמו כן, בניגוד להדברה הכימית או הביולוגית שדרשו תמיד התערבות של בעלי מקצוע מומחים בתחום, הדברה אורגנית יכולה להעשות גם בשיטה של "עשה זאת בעצמך". מאחר ולא מדובר על חומרים רעילים ומסוכנים שצריך לדעת כיצד להשתמש בהם, במקרה של הדברה אורגנית אפשר לגשת לחנויות הנוחות האורגניות הפזורות ברחבי הארץ ולרכוש שם את התכשירים הרצויים לכם ולבצע את ההדברה בכוחות עצמכם בזמנכם הפנוי.

לסיכום, הדברה אורגנית מספקת מענה הולם למלחמה נגד מזיקים שונים כגון טפילים וחרקים הפוגמים בצמחייה או נגד מכרסמים שונים הפוקדים את ביתכם ואת גינתכם וזאת באופן טבעי וידידותי לסביבה.

 

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55