המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

מוצרים לסילוק יונים

קיימים בשוק מוצרים רבים לסילוק יונים, אולם רק מעטים מהם יכולים לסלק את היונים מבלי באמת לפגוע בהן, ועוד – לגרום לאי חזרתן למרפסת, למנוע המזגן או למרזב -  בשנית. מוצרים אלו הנם מוצרים ייחודיים אשר יגרמו לבעלות הכנף הקטנות לחפש מקום אחר להשקיע בקינון.
 
הצורך לגשר בין חוסר התאכזרות לבעלי חיים לבין הצורך להרחיקם
 
כיום, כאשר המודעות למניעת סבל בקרב בעלי חיים עולה, יותר ויותר צרכנים מבקשים שלא להמית או אפילו לפצוע את היונים. לכן, מוצרי הרחקה ייחודיים אלה פותחו על מנת לאפשר לכל צרכן וצרכן לחיות עם מצפון נקי, וגם בלי יונים העלולות לגרום לזיהום באמצעות הלשלשת שלהן.
 
 
 
מוצרים לסילוק יונים
 
 
מלכודות יונים
 
אמצעי לכידה אשר מונע מהיונה תנועה. כאשר היונה נמצאת במלכודת היא אינה חשה בכאב וגם לא בלחץ בעצמה רבה. היא פשוט לא יכולה לזוז פיזית ומקובעת למקום. מלכודות אלו הוכחו כיעילות, אולם לרוב מדובר באביזרים ליונה יחידה, ולכן יש להצטייד בכמה מלכודות על מנת שהשימוש בהן יהיה אפקטיבי. ישנם אמצעים נוספים אשר יכולים לפתור את הבעיה שלא באופן יחידני.
 
רשתות יונים
 
בדומה לרשתות ללכידת דייגים, כאן הרשת פרוסה על מנת למנוע מהיונה מעבר לשטח הביתי החיצוני שלכם. הרשת דומה לרשת דייגים בשל ביצוע הפעולה הכוללת, אולם בשונה מרשת הדייגים שתפקידה ללכוד אותם, כאן הרשת משמשת למניעה בלבד, ועל כן אין בה שמץ של התאכזרות ליונה: היא רק מבצעת את פעולת ההרחקה הלכה למעשה. איכותה של הרשת תלויה בגודל הפתחים: פתחים קטנים יותר מאפשרים מניעה רחבה יותר של בעלי כנף להיכנס לשטח שלכם. כמו כןף, תלויה איכות הרשת בחומריה. רשת חבלים תהיה איכותית יותר מרשת ניילון בשל עמידות החומר הראשון ואי עמידות בפני שמש של החומר השני.
 
דוקרנים
 
דוקרנים במקום הדברה הם אביזרים המונחים על משטחי הקינון, בהם ניתן לזהות כי היונה מתכוונת לקנן. היונים יתחילו לקנן כרגיל אך ייתקלו אט אט בדוקרנים כגורם מפריע ומגביל את חופש התנועה. לאחר זמן לא ארוך, הן יבינו שקן איכותי ומהיר-בנייה לא יצמח באיזור, והן יחפשו מקום אחר לבנות בו את הקן, הרחק מהבית שלכם.

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55