שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

עצות לבחירת הדברה


בגלל שיש כל כך הרבה תחרות של חברות הדברה שונות, ולכן, חשוב למצוא עצות לבחירת חברת הדברה לבית. בדרך כלל, חברת הדברה בעלת שם ומוניטין של שנים, תהיה חברת הדברה מקצועית. חשוב כי תבחרו חברת הדברה המתמחה במזיקים מסוימים, אם למשל יש לכם מטרד של יונים על הגג או במסתור הכביסה, כדאי כי תמצאו חברת הדברה שמתמחה בהרחקת יונים, ואם בחרקים אז לבטח כדאי לבחור חברת הדברה המתמחה בהדברת חרקים וכן הלאה. באינטרנט למשל, ניתן למצוא עצות לבחירת חברת הדברה לבית כמו למשל בפורומים השונים, בהם תוכלו למצוא דעות ותגובות של גולשים לגבי חברות הדברה שונות שמהן הגולשים היו מרוצים. יש לוודא תמיד שלחברת ההדברה שהזמנתם יש רישיון לעסוק בהדברה של מזיקים שונים. חשוב לשאול אם החומרים שאתם חברות ההדברה עובדות הם ידידותיים לסביבה, כך שלא ייגרם לכם ולבני ביתכם נזק בריאותי.
 
 לכידת נחשים
  
המלצות של חברים וקרובים לגבי חברות הדברה לבית
חשוב למצוא המלצות מחברים או קרובים לגבי חברות הדברה לבית שמהן הם היו מרוצים. יש כאלה שמזמינים קבוע חברות הדברה כל שנה ותוכלו לקבל מהם עצות לבחירת חברת הדברה לבית שבהחלט יכולים להיות לכם לעזר רב. יש למנוע את חדירתם של המזיקים השונים לביתנו במיוחד כאשר הקיץ קרב כמו למשל, התקנה של רשתות על חלונות הבית ובדלתות. יש עוד כמה שיקולים ואף עצות לבחירת חברת הדברה לבית כמו מציאת חברת הדברה הקרובה לאזור מגוריכם, בדרך זו העלות תהיה בהחלט סבירה מאשר חברת הדברה המגיעה ממקום מרוחק יותר. יש לבדוק גם את טווח המחירים באמצעות חיפוש באתרי האינטרנט או אתרים להשוואת מחירים. כדאי כי תמצאו חברת הדברה ידועה מאשר מדביר פרטי שאינו מוכר או שהוא חדש בשוק. הדברה זה מקצוע שיש בו הרבה מאוד אחריות ויש ללמוד אותו היטב ורק מי שקיבל הסמכה לכך יוכל לעסוק בו. כדאי כי תחקרו על חומרי ההדברה השונים ותפגינו ידע כאשר חברת ההדברה מגיעה לביתכם. חשוב תמיד לשאול את המדביר המקצועי או את חברת ההדברה באיזה חומר הם משתמשים להדברה וכמה זמן תחזיק ההדברה.
מתי כדאי להדביר את ביתנו?
בדרך כלל, כבר באביב, כדאי לקרוא לחברת ההדברה, כי בקיץ יהיה קצת קשה למצוא חברת הדברה. ייתכן כי המחירים בעונת הקיץ יהיו גבוהים מעט מהרגיל בגלל עומס העבודה של כל חברות ההדברה בעונה זו. היום, בגלל המודעות של כולנו לאיכות הסביבה אנו יותר מתעניינים בהדברה אקולוגית, וכיום רוב חברות ההדברה מדבירים בחומרים שהם אינם מזיקים לסביבה. חשוב כי עכבר בטלפון תוכלו להבחין באמצעות המידע שתקבלו או שאלות שתשאל אתכם חברת ההדברה אם אכן מדובר בחברת הדברה מקצועית ואחראית שתענה על ציפיותכם.
                                                                                               
הדברה ביתית

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55