המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הוראות לכידת נחשים

נקיטת זהירות בעת לכידת נחשים

 

אם ראינו נחש בקרבת מקום, בחצר, ליד הבית, בתוך הבית, חשוב מאוד שנזמין לכידת נחשים ועוד יותר חשוב שננקוט באמצעי זהירות. אף אחד מאיתנו לא מומחה לחיות, לא כולנו מכירים סוגים ובקיאים בתחום, של זנים שונים של חיות, כאשר אנו רואים בבית ג'וק אנו נדע להרוג אותו או להעיף אותו מהבית בדרך כלשהי שנמצא, ואנו יודעים שהוא לא יכול להזיק לנו יותר מידי ואם הם נמצאים בכמות גדולה פשוט נזמין ריסוס. כשמדובר בחיה כמו נחש חשוב מאוד שלא נתקרב ולא נתעסק איתם, כי אנו לא יודעים איזה סוג של נחש מדובר, להיזהר מהם מאוד ולהזמין מישהו שיודע ומבין בתחום של לכידת נחשים. 

 

לכידת נחשים מקצועית

 
 
הופעת נחשים באזורי מגורים, היא סך הכל דבר נדיר, שכמעט ולא קורה כיוון שנחשים לא אמורים להימצא בסביבה אורבנית, אבל ישנם אנשים שמגדלים בביתם נחשים כאלה שמוצאים לברוח להם, ואז מתחילות בעיות ויכולים לקרות מצבים של נחש בתוך בית. לא כדאי שננחש איזה סוג של נחש נמצא מולנו אלא שפשוט נקרא לעזרה חיצונית של לכידת נחשים שיפתרו לנו את הבעיה. ויותר חשוב להתגונן ולהיזהר עד שלוכד נחשים מגיע אלינו. כדי לא להגיע בכלל למצב של נחש בביתנו חשוב לארגן את הבית שלא יתיר מקום מסתור לנחש, לא להסתובב במקומות בעלי צמחייה מרובה, לדאוג לאיטום פתחי ביוב, מחסנים וכד'. 
 
אסור לנו לנסות לבצע לכידת נחשים בעצמנו, הדבר מסוכן ואין לנו שום ידע בתחום, אנו לא מכירים את התנהגותו של נחש ומה שבטוח שהם תמיד ינסו להכיש אותנו כדי להתגונן מפנינו. גם אם יש לנו כלב בבית הוא לא יעזור לנו ללכוד נחש, המון כלבים מתים מהכשת נחש, חשוב לזכור שנחשים ניזונים ממכרסמים קטנים כמו עכברים, זוחלים וחרקים, לכן הדברה יעילה של חרקים תהיה חיונית להרחקת נחשים. במקרה חלילה של הכשת נחש לפני שהספקנו לקרוא למומחה בתחום לכידת נחשים, לא כדאי לבצע חוסמי עורקים, מציצת ארס, חיתוך מקום ההכשה אלא ישר להגיע לבית חולים לטיפול, לשמור על זה שהוכש במצב ישיבה, כדי שהארס לא יתפשט. בצעו הוראות לכידת נחשים אלה. ותוך כדי הזמינו את שירותי הדברה המצבעים לכידת נחשים. הקפידו להישאר רגועים ומעשיים.

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55