שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

לכידת נחשים

נחשים בסביבה הביתית מביאים איתם פאניקה, חרדה וסכנה בריאותית ממשית.

אל תזניחו את הגינה הביתית, ואל תתנו לנחשים להטריד את מנוחתכם - המדביר המהיר  מומחים  בלכידת נחשים המסוכנים ביותר.


לכידת נחשים בצורה עצמאית ולא מקצועית, היא מסוכנת מאוד, כיוון שהיא יכולה להוביל להכשה, מה שגורם לעתים למוות. אם נתקלתם בנחש בקרבתכם, התרחקו כמה שיותר, וקראו ללוכד שיבצע לכידת נחשים מקצועי.

למרות שלכידת נחשים הם דבר יחסית לא נפוץ בסביבה עירונית, עדיין יש אנשים שנתקלים בהם. נחשים תמיד יתפסו אתכם כשאתם לא מוכנים, אבל כיוון שהם זריזים וחמקמקים, אתם כנראה לא תצליחו לתפוס אותם זאת הסיבה שמזמינים לוכד שיבצע לכידת נחשים מקצועית. הסיבה הנפוצה ביותר של המצאות נחשים בסביבה אורבאנית, היא העובדה שישנם אנשים המגדלים נחשים, בין אם זה בבית או בין אם זה בחי בר.
 
 

אז איך ניתן להימנע מהמפגש המפוקפק הזה ?
 
קודם כל, איפה היצורים החלקלקים האלה מסתתרים ? לרוב הם ימצאו מתחת לאבנים גדולות, במחסן, בחדר האשפה, בתוך פחים, פתחי ביוב ועוד. הדבר הראשון שיש לעשות, ואת זה לימדו חלק מאיתנו שהיינו קטנים, הוא להימנע לחלוטין להפוך סלעים ואבנים גדולות בייחוד בימי הקיץ כדי שלא תעמדו מול הפחד הזה ותאלצו לדבר עם לכידת נחשים. הדבר השני, הוא לא להסתובב בשעות החשיכה באזורים של צמחייה סבוכה שבה אנחנו לא רואים את הקרקע, נחש יכול להגיח לנו משום מקום בלי שנשים לב. במידה ורואים פתח ביוב פתוח, יש לאטום אותו היטב, ואם אי אפשר אז לדאוג לא להתקרב לאזור חברות לכידת נחשים מזהירים לא פעם על דברים אלו. אל לנו לשכוח,שבמקום שבו יש מזיקים אחרים, כדוגמת עכברים,יכול מאוד להיות שיגיעו נחשים. כידוע, נחשים ניזונים מבעלי חיים קטנים כמו עכברים, ולכן הדברה נגד עכברים יכולה להועיל. 

הכיש אותי נחש, מה עושים ?

אז לכל הגיבורים הגדולים, שרצים להביא חוסם עורקים, או מנסים למצוץ את הארס, אתם יכולים לשכוח מהדברים הללו, ממש לא רלוונטי. הנחת חוסם עורקים על מקום שבו נחש הקיש, יכול לגרום להצטברות של הארס באותה נקודה, ומיד לאחר שחוסם העורקים ישוחרר, הארס יזרום אפילו במהירות רבה יותר בגוף. במקרה של מציצת ארס, זה סיכון למי שמוצץ את הארס וסיכון למי שהוכש. במידה ומישהו הוכש על ידי נחש, הדבר היחיד שצריך לעשות, הוא לחטא את האזור והכי חשוב יותר מהכול, להרגיע, ולהבהיל כמה שיותר מהר לבית חולים. כשאנו לא שוכחים להזמין שירות לכידת נחשים כדי שלא יהיו נפגעים נוספים. כאשר אנחנו נכנסים לפאניקה, הדם זורם מהר יותר בגוף, וכך גם הארס מתפשט מהר יותר, ולכן, יש לקחת אוויר ולהירגע. בבתים פרטיים הנמצאים באזורים פתוחים רצוי לעשות הדברה נגד נחשים מראש. לפני שיהיו נפגעים.

  

לכידת נחשים 

 

לפרטים נוספים
לכידה מהירה של נחשים
דגם: לכידה מהירה של נחשים
לכידה מהירה של נחשים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
לכידת נחשים מקצועית
דגם: לכידת נחשים מקצועית
לכידת נחשים מקצועית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
סביבה נקיה מנחשים
דגם: סביבה נקיה מנחשים
סביבה נקיה מנחשים
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55