שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

טיפים


הדברת המזיקים הייתה עד לפני כמה שנים בשיטות המסורתיות אך המסוכנות יותר לבני האדם כמו למשל הדברה כימית באמצעות רעלים. בגלל המודעות לאיכות הסביבה שרק גברה עם השנים, אנו עדים להדברות אורגניות והדברות אלקטרוניות שהפכו להיות מאוד מבוקשות. בחירה של חברת הדברה ואף טיפים לבחירת הדברה אלקטרונית ניתן למצוא באתרים השונים או למצוא את המידע הדרוש בעיתונות או באמצעות כתבות שונות. ההדברה האלקטרונית נועדה להרחיק ולא להשמיד בעלי חיים כמו יונים, עטלפים ומכרסמים שונים. אנשים שהם בעד איכות הסביבה, יהיו מן הסתם גם אוהבי בעלי חיים ולכן, השיטה של ההדברה האלקטרונית יכולה בהחלט להתאים להם.
 
 הדברת מזיקים מקצועית
  
הדברה אלקטרונית כאמצעי חדש יחסית.
ידוע כי ההדברה האלקטרוני היא אמצעי חדש יחסית, והיא מתבצעת באמצעות מכשירים שלא פוגעים במזיק עצמו. יש כמה טיפים לבחירת חברת הדברה אלקטרונית כמו למשל אם החברה היא מאוד מקצועית היא בהחלט תדע באיזה סוג של מכשיר אלקטרוני תבוצע ההדברה. ניתן להדביר כמה מזיקים, אך באמצעות ההדברה האלקטרונית, אי אפשר להדביר פרעושים, קרציות, תיקנים, נמלים ושאר מעופפים שהם בהחלט יכולים להזיק לנו. היתרון הגדול בהדברה אלקטרונית הוא שהיא אינה מזיקה לבני האדם ולחיות המחמד או אינה משאיר ריח או צחנה של פגרים שהושמדו למשל באמצעות הדברה כימית.
השיטות השונות של הדברה אלקטרונית.
ההדברה האלקטרונית נעשית באמצעות כמה סוגי מכשירים אלקטרוניים, יש את השיטה האולטרה סונית שמרחיקה באמצעות רעשים שאינם נעימים למזיקים. יש מכשירים עם תדרים גבוהים יותר המתאימים לסוגים אחרים של מזיקים. טיפים לבחירת חברת הדברה אלקטרונית ניתן למצוא באתרי האינטרנט השונים או הפורומים בהם תוכלו לקבל המלצות או דעות של גולשים שהשתמשו בשירותיהם של חברות הדברה אלקטרוניות שונות. תוכלו גם לקבל טיפים לבחירת חברת הדברה אלקטרונית באמצעות חברים או מכרים שיש להם כבר שימוש קבוע להדברה מסוימת של מזיקים ומשתמשים בכל שנה בשירותיה של אותה חברת ההדברה. בדרך כלל, מדביר מקצועי אנו חייב לעבור הכשרה או קורס להדברה אלקטרונית, אלא הוא חייב להכיר לעומק את אורח החיים והתכונות של כל מיני מזיקים על מנת שיוכל להתאים את המכשיר ואת התדר הנכון עבור הרחקתם.
 
                                                                                               
הדברה מקצועית

 

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55