שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת עש המזון

 
הדברת עש המזון הוא עש אשר נוהג להטיל את ביציו בתוך כלים בהם יש מזון. למשל, בשקיות אורז, בכלים עם קמח, בכלים בהם מחזיקים קטניות שונות דוגמת חומוס, עדשים, שעועית וכן הלאה. מתוך ביצי עש המזון בוקעים זחלים שלאחר מכן לבסוף נהפכים לפרפר עש. עש המזון מצליח לחורר בקלות רבה אריזות של מזון שאינן אטומות, להכנס לתוכן וכאמור לעיל גם להטיל בהן ביצים. לא פעם עש המזון נכנס למזון עוד לפני שהמזון בכלל הגיע לבית שלנו: לא פעם הוא חודר לתוך המזון כבר במפעל בו המזון יוצר ונארז. ולכן חשוב לעשות הדברת עש המזון
 
חשיבות הדברת עש המזון

להדברת עש המזון חשיבות רבה משום שעש המזון גורם לנזקים רבים מאוד בבית ובמפעלים שונים שמייצרים או מטפלים במזון. בבית ניתן למצוא אותו בתוך ארונות המטבח או בתוך המזווה, בו אנו מחזיקים לעתים קרובות מזון יבש וקטניות. אם אתם רואים מעין קורים לבנים בתוך מגירות המטבח, בתוך ארונות או בתוך מוצרי מזון שונים סימן שגם בבית שלכם יש עש המזון. דבר נוסף אשר יכול להעיד על המצאותו של עש המזון הוא קיומם של כל מיני חורים על אריזות של מזון או זחלים ופרפרים בתוך המזון ובתוך אריזות המזון.

אופן הדברת עש המזון

אם זיהיתם את עש המזון במטבח שלכם או במפעל שלכם יש כמה דברים שתוכלו לעשות על מנת להדביר אותו. שיטה אחת היא הדברה יסודית מאוד של כל המטבח באמצעות חומרי הדברה שרמת הרעילות שלהם נמוכה למדי ולכן לא יכולה לפגוע בבני אדם.

כיצד ניתן להמנע מתופעה זו לאחר הדברת עש המזון ?

חשוב מאוד לזרוק מזון בו גילינו את עש המזון ולהפטר מהם בהמרה. כמו כן, לפני הדברה של המטבח חשוב מאוד לנקות היטב פינות נסתרות במטבח, גם את הארונות ואת המגירות. שיטה נוספת ויעילה מאוד לשמירה על המזון היא לאחסן מזון בתוך כלים אטומים, במיוחד לאחר הפתיחה שלו. ורעשות הדברת עש המזון.
הדברת עש המזון


 

לפרטים נוספים
סילוק עש המזון
דגם: סילוק עש המזון
סילוק עש המזון
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
שמירה על המזון מעש
דגם: שמירה על המזון מעש
שמירה על המזון מעש
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
עש המזון, מראה לא נעים
דגם: עש המזון, מראה לא נעים
עש המזון, מראה לא נעים
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55