שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת עש הבגדים

 
למה צריך לעשות הדברת עש הבגדים ?

הפרפר אותו אנו רואים הוא למעשה הגלגול הסופי של זחל וגולם. למעשה, שלב הפרפר הוא שלב החיים הקצר ביות של העש והשלב בחייו בו הוא עסוק בהתרבות. הנזקים להם גורם עש הבגדים למעשה נגרמים על ידי הזחל ולא על ידי הפרפר עצמו. מערכת העיכול של הזחל של עש הבגדים היא חזקה מאוד. הוא מסוגל לאכול בדים, אריגים גסים ואפילו אריזות מזון. העש רגיש לעשן, אור ואוויר צח. לרוב הוא מתרבה בצורה רבה בלי שנוכל להבחין בכך. אם יש חשד לקיומו של עש הבגדים חשוב מאוד לבצע טיהור יסודי ולעשות זאת על ידי הזמנת חברת הדברה מקצועית ועל ידי שימוש בחומרי הדברה מקצועיים. ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לשרוף מרווה כדי להפטר מעש הבגדים אך חשוב להדגיש כי שיטה זו לא הוכחה באופן מוחלט ולכן בכל זאת עם הופעת הבעיה כדאי להזמין מדבירים מקצועיים ולא להסתבך לבד עם שיטות לא מקצועיות או עם חומרי הדברה מסוכנים.
 

 לאילו נזקים גורם עש הבגדים שמצריך הדברת עש הבגדים ?

עש הבגדים יכול לגרום לבעיות רבות וביניהן הרס של בגדים והרס של מבנה הארון. השיטה המקובלת להדברת עש הבגדים היא  ביצוע ניקוי יבש לבגדים שחושדים שנפגעו מעש המזון או שיכולים להיות עליהם ביצים או זחלים.

כיצד ניתן למנוע את הופעתו של עש הבגדים ?


כדי למנוע את הופעתו של עש הבגדים ניתן לבצע את הדברת עש הבגדים המוכרת, וכמה פעולות מניעה פשוטות אך יעילות מאוד. למשל, שיטה אחת היא אוורור הארון בדרך קבע. שיטה נוספת היא ריסוס של הארון מפעם לפעם בחומרים שיעילותם הוכחה כיעילה נגד עש המזון.

 המדביר המהיר - הדברת עש הבגדים


 

לפרטים נוספים
הדברה מקצועית לעש הבגדים
דגם: הדברה מקצועית לעש הבגדים
הדברה מקצועית לעש הבגדים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
עש הבגדים מטרד לא נעים
דגם: עש הבגדים מטרד לא נעים
עש הבגדים מטרד לא נעים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
עש הבגדים מפני חרקים
דגם: עש הבגדים מפני חרקים
עש הבגדים מפני חרקים
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55