שם:
טל':
אימייל:
המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

הדברת טרום אירוע

 
מתכננים אירוע גדול ? חתונה ? בר מצווה ? שילמתם כנראה המון כסף כדי שהאירוע יהיה לא פחות ממושלם,אבל זה יהיה נורא לא נחמד אם האורחים שלכם יצטרכו למחוא כפיים כל כמה דקות,ולא בגלל שהם שמחים,אלא בגלל שיש מעופפים שונים ומשונים שמרחפים להם ליד הראש.
 
 
 
אז למה בעצם צריך לעשות הדברת טרום אירוע ?
כאשר אנחנו עורכים אירוע גדול,בעיקר אם הוא לא בבניין סגור חשוב מאוד להיערך בהתאם ולעשות הדברת טרום אירוע. אחד הדברים שמושכים אליהם הכי הרבה מעופפים למיניהם הוא תאורה. היכן שיש זרקורים,ודברים מנצנצים לשם הם יימשכו. דבר נוסף שמושך יתושים הוא ריכוז גדול של בני אדם,ומזון. את כל הדברים שעתה פירטנו תוכלו למצוא בכל אירוע גדול ונוצץ. זה אמנם ישמע מגוחך,אבל במקרים רבים,אירוע יכול להיות גיהינום שלם אם אנחנו כל שנייה נעקצים על ידי יתושים,או ישי זבובים ויצורים מרחפים אחרים שמסתובבים לנו סביב הראש. לפני אירוע חשוב לערוך הדברת טרום אירוע באזורים מסוימים כמו,שירותים,איפה שמגישים את האוכל ובצמחייה. הדברה נגד מעופפים לפני אירוע נעשית על ידי מדביר מקצועי בלבד.
 
 
אז מתי ואיפה צריך לצבע  הדברת טרום אירוע ?
הדברה נגד מעופפים ויצורים אחרים צריכה להתבצע בבוקר האירוע עצמו. אם הדברת טרום אירוע תתבצע כמה ימים קודם לכן,סביר להניח שהשפעתה תופג,והיא לא תשפיע. במידה ומרססים כמה שעות בודדות לפני האירוע,הדבר יכול להיות מסוכן,כיוון שאנשים יכולים לנשום את הגז,והוא יכול להגיע למזון. את הדברת טרום אירוע עצמו יש לבצע ליד מקורות מים,בייחוד מים עומדים,ובאזורי צמחייה. כמו כן,מומלץ לרסס גם בסביבת מקום האירוע עצמו,כדי למנוע התקרבות של המעופפים לאזור.
 
 המדביר המהיר - הדברת לפני אירוע
 
 
איך הדברת טרום אירוע מתבצעת ?
 
הריסוס מתבצע בעיקר נגד יתושים,זבובים וברחשים טרום האירוע. הריסוס מתבצע על ידי ערפול בעזרת מרסס מוטורי בכל שטח האירוע. החומרים איתם מרססים הם לרוב ידידותיים לסביבה וחסרי ריח לחלוטין,וניתן להסתובב במקום ההדברה כשעה אחרי ביצוע הדברת טרום אירוע. לכל המעופפים יש סוגי הדברה שונים. במידה ועדיין ישנם כמה זבובים ששרדו את ההדברה,ניתן להציב מלכודות נגד זבובים. כמו כן לפידים יכולים להיות יעילים במקרה של יתושים.
 
 
עדיין מתלבטים ?
אז כדאי שתחשבו שוב. אירוע יכול להיהרס לחלוטין בעקבות הופעתם של מזיקים, אז מי שמתכנן אירוע בשטח פתוח,צריך לדעת שיש לזה מחיר. וחובה עליו לבצע הדברת טרום אירוע. כל סוג הדברה שנחוץ במקום. חרקים, מעופפים זוחלים.
 


 

לפרטים נוספים
הדברה טרום אירוע הזמן והמקום הנכון
דגם: הדברה טרום אירוע הזמן והמקום הנכון
הדברה טרום אירוע הזמן והמקום הנכון
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
הדברה טרום אירוע ייחודית
דגם: הדברה טרום אירוע ייחודית
הדברה טרום אירוע ייחודית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
אירוע ללא חרקים
דגם: אירוע ללא חרקים
אירוע ללא חרקים
לפרטים נוספים>>

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55