המדביר המהיר שירותי הדברה
המדביר המהיר
 

אודותינו


 
ההתמחות של המדביר המהיר:
המדביר המהיר מתמחים בהדברת של כל סוגי המזיקים ומתמחים בשירותי הדברה מתקדמים וידידותיים. כל מי שהתמודד עם מטרד מעיק מאוד של עכברים, חולדות, נחשים או מגוון של חרקים שונים יודע כי זהו אינו משחק ילדים. כאשר שוכרים את שירותיה של חברת הדברה חשוב לבחור בחברת הדברה מקצועית שיש לה מגוון של התמחויות ונעזרת במגוון שיטות עבודה שעוזרות לה לבצע את ההדברה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

שיטות העבודה של המדביר המהיר:
חברת המדביר המהיר משלבת במהלך עבודה את שיטת ה-IPM. זוהי למעשה תפיסה מחשבתית שונה לעבודה. ראשית, המדבירים מזהים את הבעיה ובודקים מהי המהות שלה ורק לאחר מכן מבצעים את ההדברה או את הלכידה.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת:
חברת המדביר המהיר משתמשת בטכנולוגיות מובילות בתחום הדברת המזיקים. הטכנולוגיות החדישות עוזרות לחסל את מקור המזיקים ועוזרות לשמור על תוצאות יעילות לאורך זמן רב.

מדוע כדאי לעבוד עם חברת המדביר המהיר?
לחברת המדביר המהיר רשיונות והיתרים לביצוע מגוון פעולות:
  • רשיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה המסמיך אותה לקטול חרקים , להדביר מכרסמים ולבצע איוד בגז.
  • רשיון ללכידת נחשים מטעם רשות הגנים והטבע.
  • רשיון לבצע הדברת עשבים מזיקים ובנוסף לכך רשיון רשיון לשימוש בתכשיר האאוסט טוויסטר.
  • רשיון לטיפולי הסגר בגז. 
 
 
לכן- אם אתם מחפשים חברה מקצועית, מנוסה ומורשית- אין ספק כי הבחירה בחברת המדביר המהיר היא הבחירה הנכונה.
 
 
חברת המדביר המהיר הינה חברה המספקת שירות ללקוחות רבים מאוד וביניהם לקוחות פרטיים, רשויות שונות, מועצות מקומיות, מגוון של מוסדות שונים, בתי חולים, מפעלי תרופות, בתי אריזה ומפעלי מזון. מאגר הלקוחות המרוצה של החברה יכול להמליץ עליה ולאשר את השירות המעולה ואת התוצאות המוצלחות. החברה פותרת במקצועיות, ביעילות ובמסירות רבה כל בעיה אשר מתעוררת במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המדביר המהיר, כתובתנו: הרב לוין 40, רמת גן, טלפון: 1-800-35-44-55